Technologie nVidia

GeForce Experience

GeForce Experience to nowa aplikacja firmy NVIDIA, która optymalizuje działanie zarówno stacjonarnych pecetów jaki i laptopów, wyposażonych w karty graficzne GeForce. Po pierwsze, GeForce Experience automatycznie powiadamia użytkownika o dostępności nowych sterowników do karty graficznej i umożliwia ich pobranie. NVIDIA nieustannie udoskonala swoje sterowniki, które to poprawiają wydajność w grach, dodają nowe funkcje i usuwają wszelkie usterki.

Po drugie, GeForce Experience optymalizuje ustawienia graficzne w grach w oparciu o konfigurację sprzętową komputera. NVIDIA przeprowadza szczegółowe testy gier dla różnych kombinacji układów GPU, CPU oraz rozdzielczości monitora i przechowuje te informacje w chmurze. Aplikacja GeForce Experience łączy się z centrum danych i pobiera zoptymalizowane ustawienia do gry dostosowane specjalnie do danego komputera.

GeForce Experience

W rezultacie komputer jest zawsze na bieżąco z aktualizacjami i jest zoptymalizowany pod kątem najnowszych gier.

NVIDIA PhysX

NVIDIA PhysX to potężny silnik fizyczny umożliwiający stosowanie fizyki w czasie rzeczywistym w grach komputerowych. PhysX jest zoptymalizowany pod kątem sprzętowej akceleracji przez procesory graficzne NVIDIA GeForce.

Technologia NVIDIA PhysX sprawia, że świat gier niemal dosłownie nabiera życia: można burzyć ściany, tłuc szkło, drzewa wyginają się w porywach wiatru, a płynąca woda ma objętość i siłę. Procesory graficzne NVIDIA GeForce zapewniają moc obliczeniową, która jest niezbędna, by wprowadzić w grach realistyczną, zaawansowaną fizykę, dzięki czemu mechanicznie odtwarzane efekty animacji odchodzą w przeszłość.

GeForce Experience

NVIDIA 3D Vision 2

Technologia NVIDIA 3D Vision drugiej generacji automatycznie przekształca setki gier komputerowych, wyświetlając trójwymiarowy obraz już za ich pierwszym uruchomieniem, bez konieczności stosowania specjalnych łatek.

NVIDIA jest liderem na rynku technologii 3D dla komputerów osobistych. Migawkowe okulary 3D Vision 2 w połączeniu z procesorem graficznym NVIDIA GeForce i monitorem z funkcją LightBoost umożliwiają wyświetlanie zapierających dech w piersiach stereoskopowych obrazów graczom oraz entuzjastom filmów i fotografii. Dzięki technologii 3D Vision użytkownicy otrzymują dostęp do szerokiej gamy materiałów trójwymiarowych, setek gier 3D, filmów Blu-ray 3D, fotografii 3D i klipów wideo strumieniowanych przez Internet. Dodatkowo, oprogramowanie NVIDIA 3DTV Play daje użytkownikom możliwość podłączenia komputera stacjonarnego lub przenośnego do telewizorów 3D, a następnie odtwarzania najnowszych materiałów 3D w wysokiej rozdzielczości, z efektami trójwymiarowymi i dźwiękiem przestrzennym wysokiej jakości.

GeForce Experience

Metro: Last Light na PC

Metro: Last Light to najnowsza odsłona postapokaliptycznej gry akcji, powstałej na motywach serii powieści Dimitrija Głuchowskiego.

Uzbrój się w kartę graficzną GeForce® GTX 660 lub wyższy model, zdobądź grę Metro: Last Light® za darmo!

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu